Новинка

Світлодіодний накладний світильник Ardero AL5081ARD 5Вт 4000K білий
- В наявності
- Код: 80686
645 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні накладні світильники Ardero AL5081ARD
Доповнення серії світильників для підсвічування картин та дзеркал
Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL5081ARD 5Вт 4000K білого кольору:
- Для підсвічування картин та дзеркал
- Використання в якості бра
- Можливість використання в ванних кімнатах
- Три варіанти монтажу: монтаж у шафі, монтаж на дзеркало, настінний монтаж
- Кут розсіювання 120°
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ступінь захисту IP44
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Драйвер | У комплекті |
| Матеріал розсіювача | Матовий пластик |
| Ресурс роботи | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Світильник накладної |
- Ціна: 645 ₴






