
LED лампа VIDEX A60h 11.8W E27 4100K
- Готово к отправке
- Код: 28601 / VL-A60h-11274
112 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа VIDEX A60h 11.8W E27 4100K (VL-A60h-11274) забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень, офісів. Серія ламп VIDEX «H Series» – це в першу чергу про високоефективні лампи, які не тільки дозволять додатково заощаджувати на витратах електроенергії, але навіть у порівнянні зі звичайними світлодіодними лампами вони мають кращу світловіддачу і меншу потужність, тому будуть ефективнішими. Одна високоефективна LED лампа може замінити по яскравості освітлення декілька звичайних ламп!
Особливості:
- Потужність – 11.8Вт.
- Світловий потік – 2010Лм.
- Колірна температура світла – 4100К.
- Має високу світловіддачу – 170Лм/Вт.
- Енергоефективність освітлення – A++.
- Кут розсіювання – 300°.
- Робоча напруга в діапазоні від АС 175 до 265В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи – 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років).
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, має добру передачу кольорів (Ra>80). Світло білого кольору створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного, світить м'яко, без різких тіней. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Гарантійний термін – 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 126 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол свечения | 300 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 265 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Напряжение | 230 В |
| Мощность | 11.8 Вт |
| Ток потребления | 85 мА |
| Срок службы ламп | 40000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 118 мм |
| Диаметр | 60 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Количество в упаковке | 20 шт |
| Материал корпуса | Алюмопласт |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2010 лм |
| Основні | |
| Енергоефективність | 170 Lm/W |
| Формфактор | А60 |
| Частота тока | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >90 |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥94.8% |
| Коэффициент мощности | 0,6 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 20000 |
| Особенности | Високоефективні |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Угол рассеивания | 300 |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
- Цена: 112 ₴



