
LED лампа акумуляторна TITANUM A68 9W E27 4000K 220V
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28621 / TL-EMA68-09274
148 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
align="justify">LED лампа аварійного освітлення TITANUM A68 9W E27 4000K - особливістю даної лампи є вбудований акумулятор ємністю 1250мАг, що дозволить їй працювати автономно близько 3.5 годин. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи від мережі. Призначена для всіх типів побутових світильників, підходить для загального освітлення приміщень та кімнат. Виступає резервним освітленням в разі відсутності напруги живлення в мережі 220В, автоматично перейшовши на режим роботи від акумулятора (за умови, що світло було увімкнено до цього) та освітлюючи приміщення надалі.
Особливості:
- Автономна робота від вбудованого акумулятора до 3.5 годин.r>
- Автоматичне ввімкнення освітлення від акумулятора при зникненні стаціонарної мережі живлення (у ввімкненому положені вимикача).
- Енергоефективність освітлення (A+).
- Напруга AC 175-265V.
- Максимальна сила тока - 78мА.
- Час заряджання акумулятора - 6 годин (процес заряджання відбувається при увімкненому світлі від мережі).
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи.
- Стійкий до великої кількості ввімкнень та вимкнень - 20 000.
- Величезний ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія 1 рік.
Енергозберігаючі LED лампочки мають високу світловіддачу - 92Лм/Вт. Світловий потік в звичайному режимі - 830Лм, в аварійному режимі - 200Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>80) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4000К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 200°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 264 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Струм споживання | 78 мА |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 92 Lm/W |
| Формфактор | A68 |
| Якість світла | Ra >80 |
| Формфактор: | A68 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 134 мм |
| Діаметр | 68 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 830 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Вага | 84 гр |
- Ціна: 148 ₴



