
LED светильник Back встраиваемый VIDEX 9W 5000K квадрат
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 28605 / VL-DLBS-095
161 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник вбудований круглий VIDEX 9W 5000K - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала, але важливо при монтажі перевіряти, щоб внутрішня частина світильника не була накрита різними теплоізолюючими матеріалами! Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 92Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 830Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Угол рассеивания | 140 град. |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал плафона, подвесок | Поликарбонат |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 9 Вт |
| Рабочее напряжение (В) | 180-260 |
| Световой поток | 830 лм |
| Способ монтажа | Встраиваемый |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 100 г |
| Высота | 2.6 см |
| Длина | 14.5 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр врезного отверстия | 110-120 mm |
| Другой тип лампы | Светодиодная |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Максимальная сила тока | 65mA |
| Материалы | Вогнетривкий (до 650°С) поліпропілен V2 + полістирол |
| Основные | |
| Енергоефективність | 92 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 30000 год |
- Цена: 161 ₴





