
LED светильник з декоративной подсветкою VIDEX DL5R 44W 3000K-4000K-5000K White
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 28618 / VL-DL5R-44CW
2 008 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник з декоративною підсвіткою круглий VIDEX DL5R 44W 3000К-4000К-5000К Білий призначений для загального освітлення приміщень.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання
- світловий потік складає 4800Лм
- кут розсіювання – 140°
- колірна температура світла – 3000К-4000К-5000К
- ресурс роботи – 30 000 годин
- мінімальна відстань від освітлюваного об’єкта – 0.5м
- клас захисту IP54 (виріб має захист від проникнення часток води та пилу всередину корпусу)
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1) Світильник
2) Монтажна основа
3) Набір кріпильних елементів
4) Клемна колодка
5) Посібник користувача
6) Індивідуальна упаковка
ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ
Перед монтажем необхідно ознайомитися з інструкцією. Монтаж має виконуватися спеціалістом відповідної кваліфікації. Монтаж можна виконувати лише за вимкненої електромережі. Виріб має бути встановлено на рівні поверхні, у першу чергу на стелі. Підключення має здійснюватися за допомогою клемної колодки, що додається до комплекту. Перед першим використанням необхідно перевірити правильність механічного кріплення та з’єднання. Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, передбаченими законодавством.
Цей виріб можна зберігати і використовувати тільки у сухому приміщенні та без потрапляння сонячних променів. УВАГА! Не дивіться прямо на світлодіодний промінь.
Гарантійний термін на LED cвітильник – 2 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Угол рассеивания | 140 град. |
| Материал каркаса | пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 44 Вт |
| Световой поток | 4800 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1660 г |
| Высота | 2.6 см |
| Диаметр | 50 см |
| Основные | |
| Енергоефективність | 109 Lm/W |
| Цветовая температура | 3000/4000/5000K |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 30000 год |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Коэффициент мощности | 0,7 |
| Максимальная сила тока | 212mA |
| Форма | Круглый |
- Цена: 2 008 ₴






