
Повербанк 20000mAh VIDEX VPB-366 165W PD100W +Display
- Готово к отправке
- Код: 28606/ VPB-366-G
3 146 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Power Bank VIDEX VPB-366 20000mAh 165W – повербанк з високою потужністю і надшвидкою зарядкою. Ємність становить 20000mAh, а максимальна вихідна потужність - 165W. Акумулятор оснащений літій-іонною батареєю 3.7V 74Wh, що дозволяє заряджати телефони, ноутбуки, планшети та інші гаджети з високою швидкістю завдяки підтримці технології Power Delivery (PD) до 100W.
Повербанк також заряджається доволі швидко – його можна повністю зарядити приблизно за 1.5 години за допомогою USB-C роз'єму за умови використання швидкого адаптера, який підтримує PD65W та вище.
Повербанк має роз’єм USB-C, USB-A та вбудований USB-C кабель, який надійно фіксується в спеціально відведеному для нього місці, чим забезпечує охайний вигляд та компактність. Заряджається від вбудованого USB-C кабелю. Гарантійний термін – 2 роки.
Інноваційні функції:
1) Надшвидка зарядка: з цим повербанком ви зможете зарядити смартфон до 50% всього за 30 хв, ноутбук – до 40% за 30 хв, а планшет – до 30% за 30 хв.
2) Режим заряджання малим струмом: дуже корисно для пристроїв з низьким енергоспоживанням. Для активації даного режиму натисніть та утримуйте кнопку живлення на корпусі повербанка протягом 2 секунд. В результаті з’явиться візуальна підказка у вигляді стрічки, яка бігатиме по колу, що означатиме входження в режим заряджання малим струмом. Щоб вийти з цього режиму, повторно утримуйте цю кнопку протягом 2 секунд.
3) LED-дисплей: відображається поточний рівень заряду та індикатор швидкої зарядки
4) Компактний дизайн: Розміри — 159x53x42mm, вага - 450г.
5) Можна брати в літак: Потужність дозволяє брати його з собою на борт в літак і не потребує спеціальних дозволів.
6) Комплектація: повербанк, зарядний кабель USB-C на USB-C, чохол для повербанку, документація та ремінець, який можна закріпити на повербанку для зручності транспортування.
КОМБІНАЦІЇ ПОТУЖНОСТЕЙ USB ВИХОДІВ:
Вхід USB-C1 / USB-C2*: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (65W Max)
Вихід USB-C1 / USB-C2*: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100W Max)
Вихід USB-A: 5V/3A, 9V/3A, 10V/2.25A, 12V/2.5A (30W Max)
Вихід USB-C1 + USB-C2*: 100W + 65W (165W Max)
Вихід USB-C1 + USB-A: 20V/5A + 12V/2.5A (130W Max)
Вихід USB-C1 + USB-C2* + USB-A: 100W (USB-C1) + 15W (USB-C2 + USB-A)
Вихід USB-C2* + USB-A: 5V/3A (15W Max)
*USB-C2 вважається вбудованим кабелем з роз’ємом USB-C.
Цей повербанк — ідеальний вибір для людей, які шукають універсальний, потужний і технологічний пристрій для заряджання своїх гаджетів у будь-яких умовах. Дизайн повербанка та упаковки виконані дуже стильно та вишукано, тому він буде чудовим та незамінним подарунком будь-кому.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Индикация | С дисплеем |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Цвет корпуса | Серый |
| Максимальная мощность W | 162 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Разъемы | USB Type-C, USB Type-A |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 450 г |
| Высота | 159 мм |
| Длина | 53 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | USB-C 1/2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (PD65W) |
| Тип разъема | USB-A, 2xUSB-C |
- Цена: 3 146 ₴










