
Щиток Mini Kaedra IP65 2/3 модуля Schneider Electric
- Готово к отправке
- Код: 13975
840 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вологозахищені щити від 2 до 72 модулів, в які можливе встановлення промислових розеток, модульного обладнання і пристроїв керування. Вони сумісні з серіями Resi9 та Acti9 для побутового та промислового застосувань.

Електричний Щит розподільчий Schneider Electric Mini Kaedra IP65 (13975)
Вологозахищений розподільний щиток IP65, накладної, 1 ряд / 2-3 модуля
Характеристики:
― ступінь захисту від зовнішніх механічних впливів ві вії зі стандартом EN 50102: IK09.
― можлива установка обладнання на струми до 125 А.
― стійкість до вогню і надвисоких температур у відповідності з МЕК 60695 2 1: 650°С.
― попередньо перфоровані отвори зверху і знизу.
― характеристики ізоляції у відповідності з EN 60439 1.
― корпус з самозатухаючого інженерного полімеру.
― перфоровані отвори для з'єднувального комплекту М32.
Опис:
Кількість ряд/модулів: 1/3
Колір: Сірий
Двері: Прозора
Ступінь захисту: IP65
Габаритні розміри: 80*150*98мм
Робоча температура: від -25 до +60 °С
Артикул: 13975
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider |
| Применение | В помещении/Уличное |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Номинальное напряжение главной цепи | 400 В |
| Номинальный ток | 63 А |
| Расчетное количество модулей | 3 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип монтажа | Навесной |
| Тип оборудования | Щит |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 98 мм |
| Длина | 80 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Открытие двери | Левостороннее/Правостороннее (перевешиваемые петли) |
| Цвет | Белый |
| Прозрачные двери | Да |
- Цена: 840 ₴

