
Кнопка дзвінка біла IP44 OR-DP-PD-1/W ORNO
- Готово до відправки
- Код: 848407
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка дзвінка біла IP44 ORNO
Кнопка дверного дзвінка накладного монтажу з місцем для іменної картки. Корпус із пластику. Пристосувань для дротового
дверного дзвінка. Клас захисту IP44 гарантує безпеку від дощу і надійну роботу в різних
погодні умови.
Розміри 81х33х18мм. Колір білий.
Загальна інформація:
Бездротовий зв'язок: ні
Тип струму: AC
Номінальна напруга [В]: 230
Максимальний струм [A]: 1
Ступінь захисту (IP): IP44
З підсвічуванням: ні
З іменною табличкою: так
Форма: Прямокутний
Колір: білий
Спосіб монтажу: настінний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота кнопки | 81 мм |
| Довжина кнопки | 18 мм |
| Ширина кнопки | 33 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість кнопок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 195 ₴


