Новинка

Світильник нічник Ardero DEL22ARD MOON
- Готово до відправки
- Код: 80664
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні світильники нічники Ardero DEL22ARD MOON
Компактні світильники-нічники з сенсором
Переваги та особливості світлодіодного світильника нічника Ardero DEL22ARD MOON білого кольору:
- Компактні розміри
- М'яке світло
- Низька витрата енергії
- Робота від електромережі
- DEL23ARD декоративні елементи - зірки
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 6 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 0.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 мм |
| Діаметр | 65 мм |
- Ціна: 175 ₴



