
Зовнішня WI-FI камера GreenVision 5МР GV-204-IP-FM-COA50-20 SD (Lite)
- Готово до відправки
- Код: 36138/1
2 534 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Надійний захист з використанням зовнішньої WIFI камери GreenVision GV-204-IP-FM-COA50-20 5MP SD (Lite)
Навіть найдрібніші деталі не вислизнуть від Вашої уваги. Ідеальна якість зображення і фіксації відео, як вдень, так і вночі, завдяки 5-мегапіксельній матриці. Інтелектуальні можливості моделі дозволяють налаштувати приватні зони, виявляти людей та рух об'єктів. Модель має високий рейтинг стійкості до атмосферних впливів IP67, що гарантує надійну роботу на вулиці.

IP Wi-Fi камера GV-204-IP-FM-COA50-20 5MP SD (Lite) - універсальний помічник для домашнього відеоспостереження. Для підключення не потрібно прокладання додаткових кабельних мереж. Просто підключіть камеру до розетки та настройте Wi-Fi з'єднання.

IP WIFI камера 5MП - відмінна якість зображення та рівень деталізації
Камери високої роздільної здатності забезпечують якісне зображення, яке можна масштабувати для виявлення важливих деталей. З цією матрицею камера швидко реагує на зміну середовища (рух) при оптимальному мережевому підключенні.
Високий рівень всепогодного захисту
IP камера зовнішнього спостереження має високий рівень захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища - IP67. Екстремально висока або низька температура не вплине на роботу камери.


Надійний спосіб зберігання архівів
IP камера 5MP GreenVision обладнана слотом для SD-карти. Такий спосіб архівації зручний, тому що можна легко переносити необхідні файли на інші носії та зберігати їх необхідну кількість часу. Завдяки вбудованому мікрофону, ви можете не тільки переглядати відео, але і прослуховувати аудіо. Це дасть змогу отримати додатковий рівень інформації або доказів.
Вулична IP камера відеоспостереження — захист території 24/7
Режими денного та нічного бачення. Камера забезпечує однаково якісне зображення у світлий і темний час доби, а також у похмуру (дощ, сніг, туман) погоду. Потужне інфрачервоне підсвічування дальністю до 20 метрів забезпечує достатній рівень освітлення вночі. Підсвічування автоматично активується, коли стає темно.

Можливість автономної роботи в разі вимкнення електроенергії
До камери можна під'єднати блок безперебійного живлення, який забезпечить стабільну та безперебійну роботу системи відеоспостереження, незалежно від наявності електроенергії в загальній мережі живлення.

Віддалений перегляд з вашого смартфона за допомогою програми iCSee. Дивіться відеозаписи в реальному часі. Можливість налаштування параметрів системи, відтворення збережених подій тощо.
Завантажте мобільний додаток iCSee і отримуйте повідомлення про виявлення руху:
Карта пам'яті не входить до комплектації! Замовити картку SD для камери відеоспостереження можна
Для самостійного встановлення Вам доступні скорочена та детальна інструкції зі встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 62 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 96 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 61 мм |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
- Ціна: 2 534 ₴




