
Антивандальна IP-камера GreenVision GV-163-IP-FM-DOA50-20 POE 5MP (Lite)
- Готово до відправки
- Код: 17935/1
2 507 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Надійний захист з використанням IP камери відеоспостереження GV-163-IP-FM-DOA50-20 (Lite)
Навіть найдрібніші деталі не вислизнуть від Вашої уваги. Ідеальна якість зображення і фіксації відео, як вдень, так і вночі, завдяки 5-мегапіксельній матриці. Інтелектуальні можливості моделі дають змогу налаштувати приватні зони, виявляти людей і рух об'єктів. Модель має високий рейтинг стійкості до атмосферних впливів IP67, що гарантує надійну роботу на вулиці.


IP камера 5МП — чудова якість зображення і рівень деталізації
Камера високої роздільної здатності забезпечує якісні зображення, які можна масштабувати для виявлення важливих деталей. Камера працює на основі матриці SONYSTARVIS. З такою матрицею камера швидко реагує на зміну середовища (рух) за оптимального мережевого під'єднання.
Високий рівень всепогодного захисту
IP камера зовнішнього спостереження має високий рівень захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища - IP67. Екстремально висока або низька температура не вплине на роботу камери.


Надійний додатковий захист
IP камера 5MP POE GreenVision обладнана вбудованим мікрофоном, завдяки якому, ви можете не тільки переглядати відео, але і прослуховувати аудіо. Це дасть змогу отримати додатковий рівень інформації або доказів.
Вулична IP камера відеоспостереження — захист території 24/7
Режими денного та нічного бачення. Камера забезпечує однаково якісне зображення у світлий і темний час доби, а також у похмуру (дощ, сніг, туман) погоду. Потужне інфрачервоне підсвічування дальністю до 30 метрів забезпечує достатній рівень освітлення вночі. Підсвічування автоматично активується, коли стає темно.

Можливість автономної роботи в разі вимкнення електроенергії
До камери можна під'єднати блок безперебійного живлення, який забезпечить стабільну та безперебійну роботу системи відеоспостереження, незалежно від наявності електроенергії в загальній мережі живлення.

Віддалений перегляд з вашого смартфона за допомогою програми Xmeye. Дивіться відеозаписи в реальному часі. Можливість налаштування параметрів системи, відтворення збережених подій тощо.
Завантажте мобільний додаток Xmeye і отримуйте повідомлення про виявлення руху:
Карта пам'яті не входить до комплектації! Замовити картку SD для камери відеоспостереження можна
Для самостійного встановлення Вам доступні скорочена та детальна інструкції зі встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Висота | 95 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ширина | 110 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Сигнал/шум | 60 дБ |
| Чутливість | 0.05 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,37 |
- Ціна: 2 507 ₴





