Новинка

Світлодіодна лампа Feron LB-737 6Вт E14 4000K свічка (димерна)
- Готово до відправки
- Код: 80869
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-737 6Вт діммована
Розширення лінійки ламп типу C37 "свічка" серії Standart
Переваги та особливості світлодіодної лампи LB-737 6Вт E14 4000K:
- Сумісність з димером
- Можливість регулювання яскравості
- Драйвер IC DOB
- Матовий розсіювач
- Матеріал корпусу: алюміній/пластик
- Колір корпусу: білий
- Діапазон напруги AC220-240V
- Ступінь захисту IP20
- Кут випромінювання 200°
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ресурс роботи 25000 годин
-
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Особливості | |
| Функція діммування | Да |
- Ціна: 103 ₴


