
Витяжний вентилятор в ванну кімнату OR-WL-3200/100/HT ORNO
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 816789
1 680 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Практичний вентилятор для ванної, який автоматично виводить вологе повітря назовні. Він призначений для поверхневого монтажу на стіні. Дуже тихий пристрій, який подбає про якість повітря у ванній, але не порушить нашу зону комфорту. Вентилятор має компактну конструкцію 135x135 мм і коротку вихлопну трубу (100 мм), яка поміститься навіть у неглибоких вентиляційних каналах. Пристрій управляється таймером та гігростатом, що вимикає вентилятор, коли вологість падає нижче встановленого рівня. Підшипники високого класу гарантують тривалий термін служби пристрою
Потужність: 8 Вт
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Матеріал: ABS
Розміри - ширина: 135 мм висота: 135 мм глибина: 79 м білий колір
Тип кріплення: настінне Підшипник: звичайний
Діаметр: 100 мм
Глибина монтажу каналу: 67 мм Звуковий тиск: 26 дБ
Швидкість обертання: 2400 об / хв Потік повітря: 93 м³ / год
Управління: датчик вологості та таймер
Статичний тиск: 30 Па
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Расход воздуха | 93 куб. м/час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Уровень шума | 26 дБ |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Способ установки | Канальный |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения | 2400 об/мин |
| Размеры | |
| Высота | 135 мм |
| Глубина | 78 мм |
| Монтажная глубина внешней части | 67 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Дополнительные функции | |
| Датчик влажности | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-WL-3200/100/HT |
- Цена: 1 680 ₴



