
Витяжний вентилятор в ванну кімнату OR-WL-3201/100/HS ORNO
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 817830
2 044 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практичний вентилятор для ванної кімнати, який автоматично виводить вологе повітря назовні. Він призначений для поверхневого монтажу на стіні, а завдяки використанню шарикопідшипників також підходить для монтажу на стелі. Дуже тихий пристрій, який подбає про якість повітря у ванній кімнаті, але не порушить нашу зону комфорту. Вентилятор має компактну конструкцію 120х120 мм і коротку вихідну трубу (100 мм), яка поміститься навіть у неглибокі вентиляційні канали. Пристрій працює за допомогою таймера і гігростата, який вимикає вентилятор при зниженні вологості нижче встановленого рівня. Для вентилятора можна вибрати спеціальну декоративну панель, яка доступна в багатьох кольорах. Завдяки такому рішенню пристрій добре виглядає не тільки у ванній, але і в інших приміщеннях. Використані матеріали гарантують виняткову довговічність пристрою.
Потужність: 8 Вт
Розміри - висота: 120 мм
Напруга живлення: 230В ~, 50Гц
Розміри - глибина: 89 мм
Матеріал: ABS
білий колір
Діаметр: 100 мм
Тип монтажу: настінний або стельовий
Підшипник: кульковий
Монтажна глибина повітроводу: 69 мм
Швидкість обертання: 2400 об / хв
Звуковий тиск: 26 дБ
Статичний тиск: 30Па
Управління: датчик вологості і таймер
Потік повітря: 93м³ / год
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Расход воздуха | 93 куб. м/час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Уровень шума | 26 дБ |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения | 2400 об/мин |
| Размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 89 мм |
| Монтажная глубина внешней части | 69 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Дополнительные функции | |
| Датчик влажности | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-WL-3201/100/HS |
- Цена: 2 044 ₴



