
Витяжний вентилятор в ванну кімнату OR-WL-3200/100/PS ORNO
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 816765/ OR-WL-3200/100/P
1 230 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вентилятор для ванни, який автоматично витягує вологе повітря назовні. Призначений для настінного монтажу. Дуже тихий пристрій, який подбає про якість повітря у ванній, і не заважатиме в зоні відпочинку. Вентилятор має компактну конструкцію 135х135 мм і коротку трубу (100 мм), яка поміститься навіть у неглибоких вентиляційних каналах. Підшипники високого класу гарантують тривалий термін служби пристрою.
Обладнаний кабелем з вимикачем.
Номінальна потужність: 8 Вт
Номінальна напруга: 230 В ~, 50 Гц
Матеріал: ABS
Розміри - ширина: 135 мм висота: 135 мм глибина: 79 мм
Колір: білий
Діаметр: 100 мм
Глибина монтажу: 67 мм
Підшипник: звичайний
Тип встановлення: настінний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Выключатель | Да |
| Кабель питания в комплекте | Да |
| Цвет | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения | 2400 об/мин |
| Размеры | |
| Высота | 135 мм |
| Глубина | 79 мм |
| Монтажная глубина внутренней части | 67 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-WL-3200/100/PS |
- Цена: 1 230 ₴




