
Витяжний вентилятор в ванну кімнату OR-WL-3201/100/S ORNO
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 816796/ OR-WL-3201/100/S
1 292 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Практичний вентилятор для ванної, який автоматично виводить вологе повітря назовні. Він призначений для поверхневого монтажу на стіні, а завдяки використанню кульових підшипників він також підходить для монтажу в стелю. Дуже тихий пристрій, який подбає про якість повітря у ванній, але не порушить нашу зону комфорту. Вентилятор має компактну конструкцію 120х120 мм і коротку випускну трубу (100 мм), яка підходить навіть для неглибоких вентиляційних каналів. Для вентилятора можна вибрати спеціальну декоративну панель, яка представлена у багатьох кольорах. Завдяки такому рішенню пристрій добре виглядає не тільки у ванній, але і в інших кімнатах. Використовувані матеріали гарантують виняткову міцність пристрою.
Потужність: 8 Вт Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц
Матеріал: ABS
Розміри - ширина: 120 мм висота: 120 мм глибина: 89 мм
білий колір
Діаметр: 100 мм
Підшипник: кульковий
Тип монтажу: настінний або стельовий
Глибина монтажу каналу: 69 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения | 2400 об/мин |
| Размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 89 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Размер патрубка | 69 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Дополнительные функции | |
| Датчик влажности | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-WL-3201/100/S |
- Цена: 1 292 ₴



