
Витяжний вентилятор в ванну кімнату OR-WL-3201/100/PS ORNO
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 819360/ OR-WL-3201/100/P
1 595 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Практичний вентилятор для ванної, який автоматично виводить вологе повітря назовні. Він призначений для поверхневого монтажу на стіні, а завдяки використанню кульових підшипників він також підходить для монтажу в стелю. Дуже тихий пристрій, який подбає про якість повітря у ванній, але не порушить нашу зону комфорту. Вентилятор має компактну конструкцію 135x135 мм і коротку вихлопну трубу (100 мм), яка поміститься навіть у неглибоких вентиляційних каналах. Для вентилятора можна вибрати спеціальну декоративну панель, яка представлена у багатьох кольорах. Завдяки такому рішенню пристрій добре виглядає не тільки у ванній, але і в інших кімнатах. Використовувані матеріали гарантують виняткову міцність пристрою. Працює з таймером.
Потужність: 8 Вт Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Матеріал: ABS
Розміри - ширина: 120 мм висота: 120 мм глибина: 89 мм білий колір
Тип монтажу: настінний або стельовий
Підшипник: кульковий
Діаметр: 100 мм Глибина монтажу каналу: 69 мм Статичний тиск: 30 Па
Звуковий тиск: 26 дБ
Швидкість обертання: 2400 об / хв
Потік повітря: 93 м³ / год Управління: шнуровий вимикач
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Расход воздуха | 93 куб. м/час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Уровень шума | 26 дБ |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения | 2400 об/мин |
| Размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 89 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 100 мм |
| Размер патрубка | 69 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-WL-3201/100/PS |
- Цена: 1 595 ₴



