
Панель для вентилятора біла (OR-WL-3201) OR-WL-3203/MW ORNO
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 816840/ OR-WL-3203/MW
666 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Декоративна панель для вентиляторів OR-WL-3201 і вентиляційних решіток OR-WL-3205. Панелі доступні в багатьох кольорах, також вони відрізняються матеріалом виготовлення - це може бути скло, метал або оргскло. Залежно від уподобань користувача, решітку можна сконфігурувати таким чином, що вона стане практично непомітною або, навпаки, буде відкритою. Збірка панелі гранично проста - достатньо всунути її в напрямну Розміри - висота: 170мм
Розміри - глибина: 10 мм
Матеріал: оргскло
Колір: білий матовий
Тип монтажу: настінний або стельовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-WL-3203/MW |
| Материал | Металл |
- Цена: 666 ₴

