
Панель для вентилятора чорна (OR-WL-3201) OR-WL-3203/B ORNO
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 816857/OR-WL-3203/B
666 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Декоративна панель для вентиляторів OR-WL-3201 та вентиляційних решіток OR-WL-3205. Панелі доступні у багатьох колірних варіантах, вони також відрізняються матеріалом, який використовується для виробництва - вони можуть бути склом, металом або оргскла. Залежно від уподобань користувача, решітку можна налаштувати таким чином, щоб вона стала майже непомітною, або навпаки, вона буде виставлена. Збірка панелі надзвичайно проста - достатньо повністю вставити її в направляючу.
Матеріал: оргскло
Розміри - ширина: 170 мм висота: 170 мм глибина: 10 мм
Колір: чорний 816857
Тип монтажу: настінний або стельовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-WL-3203/B |
- Цена: 666 ₴

