
Лічильник електроенергії 1F 100A OR-WE-512 на DIN-рейку TH-35
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 322378/ OR-WE-512
1 243 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пристрій для виведення показань в метричних одиницях (кВт*год) використовується для прямого вимірювання активної потужності в однофазній системі. Спеціальна електронна система під дією струму, що протікає, і прикладеної напруги генерує імпульси в кількості, пропорційній споживаній електроенергії. Споживання енергії в фазі відображається миготінням світлодіода. Кількість імпульсів перетворюється в спожиту енергію, а її значення відображає РК-дисплей (5+1). Джерело живлення: 230 В~, 50 Гц, базовий струм: 5 А, макс. струм: 100А, мін. струм: 0,25А, частота імпульсів: 1000 імп/кВт*год, клас точності В, корпус шириною в один модуль, монтаж на рейку DIN TH-35 мм. Вимірювання енергії здійснюється відповідно до EN50470-1:2006, EN50470-3:2006 Директиви MID 2014/32/EU.
Тип: однофазний
Підсвічування: є
Базовий струм (фунт): 5A
Ступінь захисту (IP): 51
Максимальний струм (lmax): 100А
Мінімальний струм (lmin): 0,25A
Частота імпульсів: 1000імп/кВт-год
Клас точності вимірювання: B
Імпульсний вихід: немає
Багатотарифність: немає
Розміри - глибина: 18 мм
Кількість модулів: 1
Розміри - ширина: 95 мм
Дисплей - кількість цифр: 5 + 1
Розміри - висота: 72 мм
Відповідає MID (2014/32/EU): так
Протокол зв'язку: немає
Порти: немає
Напруга живлення: 230В~, 50Гц
Штрихкод: 5902560322378
Штрихкод: 5902560322378
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 72 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 95 мм |
| Количество тарифов | 1 |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальный ток | 100 А |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 5 А |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Прямое |
| Тип индикатора | ЖКИ |
| Ширина | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-WE-512 |
- Цена: 1 243 ₴






