Новинка

Дзвінок ATEL DC безпровідний 38 тоновий білий OR-DB-KA-171/W ORNO
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 844881/OR-DB-KA-171/W
663 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий дверний дзвінок ATEL DC Orno OR-DB-KA-171/W - сучасний і універсальний пристрій, який вражає як естетичністю, так і практичністю. Унікальна текстильна обробка передньої частини робить ATEL не тільки функціональною моделлю, але й стильним доповненням інтер'єру. Великий радіус дії (150 м на відкритій місцевості) дозволяє вільно розміщувати приймач навіть у важкодоступних місцях будинку. Можливість вибору з 36 різних мелодій дозволяє ідеально підібрати мелодію дзвінка до ваших індивідуальних уподобань. 4-рівневий регулятор гучності дозволяє регулювати інтенсивність звуку під потреби домочадців. Крім того, пристрій має оптичну сигналізацію, що розширює його функціональність. Передавач IP55 із захисним кожухом забезпечує надійну роботу навіть під час дощу або сильного вітру. Приймач живиться від 2 батарейок АА (не входять в комплект), а передавач використовує батарею CR2032 (входить в комплект). (!) Не рекомендується встановлювати дзвінок і кнопку на металевих конструкціях – це може призвести до збоїв у роботі системи або зменшення радіусу дії. Особливості пристрою: 36 вбудованих поліфонічних мелодій на вибір 4-ступеневе регулювання гучності дзвінка дальність до 150м (на відкритих територіях) оптична сигналізація підсвічування вбудована табличка з описом система навчання (додаткові передавачі та приймачі авторизуються автоматично) водонепроникна кнопка дзвінка (IP55) не вимагає установки дзвоника приймач і кнопка з батарейним живленням
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Вид дверного звонка | Электронный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание дверного звонка | Батарейки |
| Цвет | Белый |
| Количество мелодий | 36 |
| Материал корпуса звонка | Пластик |
| Радиус действия | 150 м |
| Регулировка громкости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дверного звонка | Беспроводной |
| Размеры | |
| Высота динамика | 71 мм |
| Высота кнопки | 97 мм |
| Длина динамика | 67 мм |
| Длина кнопки | 31 мм |
| Ширина динамика | 71 мм |
| Ширина кнопки | 45 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество динамиков | 1 |
| Количество кнопок | 1 |
| Частота | 433.92 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-DB-KA-171/W |
- Цена: 663 ₴

