
Витяжний вентилятор в ванну кімнату BF-125/HT VIRONE
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 823817/ BF-125/HT
1 680 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вентилятор для ванної кімнати Virone BF-125/HT забезпечує автоматичне видалення вологого повітря назовні. Характеризується дуже тихою роботою та компактним корпусом, що дозволяє розміщувати його навіть у неглибоких вентиляційних каналах. Управляється таймером і гігростатом (датчиком вологості), який вимикає вентилятор, коли вологість падає нижче встановленого рівня.
Призначений для поверхневого монтажу.
Технічні характеристики:
витрата повітря: 140 м3/год
статичний тиск: 40 Па
звуковий тиск: 34 дБ
швидкість обертання: 2400 об/хв
колір розетки: білий
монтаж: настінний, накладний
напруга живлення: 230В~, 50Гц
потужність двигуна: 10 Вт
діаметр: 125 мм
розміри: 169 х 160 х 79 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Расход воздуха | 140 куб. м/час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Уровень шума | 34 дБ |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения | 2400 об/мин |
| Размеры | |
| Высота | 169 мм |
| Глубина | 79 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Дополнительные функции | |
| Датчик влажности | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | BF-125/HT |
- Цена: 1 680 ₴



