
Дзвінок BREVIS MAXI AC 2 тоновий чорний OR-DP-MR-150/B ORNO
- В наличии 1 ед.
- Оптом и в розницу
- Код: 822483/ OR-DP-MR-150/B
480 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двотоновий дзвінок BREVIS MAXI AC-це простий у встановленні та використанні електромеханічний дзвінок з функцією блокування кнопки. Призначений для використання у закритих приміщеннях із системою дзвінка 230 В змінного струму, наприклад, у будинку, квартирі, магазині тощо. Колір: чорний.
Номінальна напруга: 230 В ~, 50 ГцТип: електромеханічний
Тип живлення: мережевий (230 В)
Рівень гучності дзвінка (дБ): 80 дБ
Звук: 2 тони BIM-BAM
Тип передачі: дротова
Ступінь захисту (IP): 20
Регулятор гучності: немає
Установка: поверхневий монтаж
Колір: чорний
Розміри - ширина: 105 мм
Розміри - висота: 36 мм
Розміри - глибина: 162 мм
Інші особливості: функція перемикання антиблокування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание дверного звонка | Сеть |
| Цвет | Черный |
| Количество мелодий | 2 |
| Материал корпуса звонка | Пластик |
| Регулировка громкости | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота динамика | 165 мм |
| Длина динамика | 36 мм |
| Ширина динамика | 105 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество динамиков | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-DP-MR-150/B |
- Цена: 480 ₴



