
Лічильник електроенергії мультитарифний 3F 80A OR-WE-517 на DIN-рейку TH-35
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 322422/ OR-WE-517
5 458 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вимірювання активної потужності в трифазній системі та реєстрації спожитої електроенергії з можливістю дистанційного зчитування регістрів групи показників, через дротову мережу стандарту RS485. Протокол: тип Modbus-RTU та 4 незалежні тарифи (користувач може встановлювати різний час через порт RS485). Оснащений оптичним портом ІЧ – працює з оптичною головкою OR-WE-518. Спеціальна електронна система під впливом струму, що протікає, і прикладеної напруги генерує імпульси в кількості, пропорційній споживаної електричної енергії. Про споживану потужність по фазі свідчить миготіння світлодіода. Кількість імпульсів перетворюється в спожиту енергію, а її значення позначається РК-дисплеєм (6+2). Живлення: 230 В~, 50 Гц, струм бази: 5 А, макс. струм: 80А, хв. струм: 0,25А, частота імпульсів: 1000 імп/кВт*год, клас точності B, трьохмодульний широкий корпус, монтаж на DIN-рейку TH-35 м
Загальна інформація:
Підсвічування: Немає
Тип: Трифазний
Струм бази (фунтів): 5 А
Ступінь захисту (IP): 51
Максимальний струм (lmax): 80 А
Мінімальний струм (лхв): 0.25 А
Частота імпульсів: 1000 імп/кВт·год
Клас точності вимірювань: B
Імпульсний вихід: Так
Розміри - глибина: 66 мм
Мультитариф: Так
Розміри - ширина: 76 мм
Кількість модулів: 4.5
Дисплей - кількість цифр: 6 + 2
Розміри - висота: 100 мм
Інші особливості: ІЧ-оптичний порт
Відповідність вимогам MID (2014/32/EU): Так
Протокол зв'язку: Modbus
Порти: RS485
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 100 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 66 мм |
| Количество тарифов | 4 |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальный ток | 80 А |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 5 А |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Прямое |
| Тип индикатора | ЖКИ |
| Ширина | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-WE-517 |
- Цена: 5 458 ₴



