
Дзвінок LAXAN AC безпровідний 20 тоновий 150м чорний DB-4/B VIRONE
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 826603/ DB-4/B
996 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Зручно: легко встановлюється (бездротовий), не потрібно турбуватися про батарейки (приймач живиться від мережі 230 В, а передавач керується натисканням пальця), а також можна додати візитну картку. Універсальний: можна встановити на фасаді або воротах (IP44 забезпечує захист від пилу та води), можна встановити далеко від дому (дальність на відкритій місцевості до 150 м), можна вибрати ідеальне звучання (з 20 мелодій та 3 рівнів гучності), а також видно у вимкненому режимі (світловий сигнал). Технічні характеристики: Номінальна напруга приймача: 230 В~, 50 Гц. Дальність на відкритій місцевості: макс. 150 м. Гучність: 80-95 дБ (3-рівневе регулювання). Частота: 433 МГц.
Загальна інформація:
Бездротовий зв'язок: так
Діапазон на відкритій місцевості [м]: 150
Частота [МГц]: 433,92
Можливість розширення за допомогою додаткових передавачів: так
Інші характеристики: система навчання
Приймач:
Тип струму (приймач): змінний струм
Номінальна напруга [В]: 230
Споживаний струм: <0,2 А
Кількість мелодій дзвінка: 20
Гучність [дБ]: 95
Регулювання гучності [дБ]: так
Діапазон регулювання гучності [дБ]: 80-95
Візуальна сигналізація: так
Спосіб кріплення: накладний
Ступінь захисту від пилу (IP): IP20
Матеріал корпусу (приймач): пластик
Колір корпусу: чорний
Ширина (приймач) [мм]: 72
Висота (приймач) [мм]: 120
Глибина (приймач) [мм]: 67
Передавач:
Тип живлення (передавач): без батарейок
Максимальна потужність передавача [мВт]: <10
Ступінь захисту від проникнення (IP) (передавач): IP44
З табличкою з описом: так
Матеріал корпусу (передавач): Пластик
Колір (передавач): Чорний
Ширина (передавач) [мм]: 45
Висота (передавач) [мм]: 92
Глибина (передавач) [мм]: 27,5
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Вид дверного звонка | Электронный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание дверного звонка | Сеть |
| Цвет | Черный |
| Количество мелодий | 20 |
| Материал корпуса звонка | Пластик |
| Радиус действия | 150 м |
| Регулировка громкости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дверного звонка | Беспроводной |
| Размеры | |
| Высота динамика | 120 мм |
| Высота кнопки | 92 мм |
| Длина динамика | 72 мм |
| Длина кнопки | 45 мм |
| Ширина динамика | 67 мм |
| Ширина кнопки | 24 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество динамиков | 1 |
| Количество кнопок | 1 |
| Частота | 433 МГц |
- Цена: 996 ₴




