
Дзвінок LARK MAXI AC 1 тоновий сніжно білий 230V OR-DP-MR-161/PW ORNO
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 814686/ OR-DP-MR-161/PW
492 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дротовий дзвінок LARK MAXI 230V AC з одним тоном. Цей простий у встановленні та зручний електронний дзвінок з регулюванням гучності призначений для використання в закритих приміщеннях із системою дверних дзвінків 230V AC, таких як будинок або квартира. Колір: Білосніжний.
Загальна інформація:
Тип: Електронний
Тип струму: Змінний
Номінальна напруга [В]: 230
Спосіб монтажу: Накладний
Звук: 1 пульсуючий тон
Гучність [дБ]: 30-80
Регулятор гучності: Так
Колір корпусу: Білосніжний
Матеріал корпусу: Пластик
Ступінь захисту від вологи (IP): IP20
Ширина [мм]: 105
Висота [мм]: 163
Глибина [мм]: 37
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Вид дверного звонка | Электромеханический |
| Питание дверного звонка | Сеть |
| Цвет | Белый |
| Количество мелодий | 1 |
| Материал корпуса звонка | Пластик |
| Регулировка громкости | Да |
| Световая индикация | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип дверного звонка | Проводной |
| Размеры | |
| Высота динамика | 163 мм |
| Длина динамика | 37 мм |
| Ширина динамика | 105 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество динамиков | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-DP-MR-161/PW |
- Цена: 492 ₴


