Новинка

Світлодіодна лампа Ardero LB-201 7.6Вт E27 4000K свічка
- В наявності
- Код: 80846
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лампи Ardero Filament LB-201
Серія LED ламп з високою енергоефективністю.
Світловий потік лампи залишається стабільним у діапазоні напруги 185-265 В
Переваги та особливості світлодіодної лампи Ardero LB-201 7,6Вт E27 4000K:
- Драйвер IC DOB
- Енергоефективність 160-167 лм/Вт
- Діапазон напруги AC185-265V
- Матеріал розсіювача скло
- Колірна температура 4000K
- Ступінь захисту IP20
- Кут випромінювання 300°
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ресурс роботи 25000 годин
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 7.6 Вт |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1255 лм |
- Ціна: 118 ₴




