
LED светильник IP65 линейный магистральный VIDEX BNWL04 40W 1.2М 5000K 220V
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 28684 /VL-BNWL04-40125
814 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник вологозахищений лінійний магістральний VIDEX BNWL04 40W 1.2М 5000K призначений для загального освітлення всередині та зовні приміщень. Можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, оскільки світильник має високий клас захисту від пилу та вологи - IP65 та має великий діапазон робочих температур від -40°С до +50°С, що дозволяє його використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості таких як, складські та виробничі приміщення, гаражі, СТО, паркінги та вуличне застосування тощо. Установка та підключення можливе в суцільну магістраль з'єднуючи світильники між собою, але таким чином, щоб максимальна потужність магістралі не перевищувала 400Вт, тобто не більше 10-ти світильників з'єднаних в одну магістраль.
Має високий показник світловіддачі 160Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 6400Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату (PC), що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від ураження електричним струмом - II. Клас захисту від ударів - IK08. Клас захисту від пилу та вологи - IP65, що забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів, адже клас захисту означає повний захист від пилу (пилонепроникність), тобто пристрій повністю герметичний і не пропускає навіть найдрібніші частинки пилу, а також має захист від водяних струменів з будь-якого напрямку, тому світильнику не страшні дощ, волога чи миття під тиском.
Стійкий до великої кількості вмикань і вимикань - 20 000. Ресурс роботи становить 30 000 годин. Гарантійний термін - 2 роки. Робоча напруга AC 220-240В. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Світильник не містить ртуті та інших шкідливих для здоров'я речовин. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 440 г |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | LED module |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Угол рассеивания | 140 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал рассеивателя | Поликарбонат |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Напряжение | 230 В |
| Мощность | 40 Вт |
| Способ монтажа | Накладной |
| Способ освещения | Общее освещение |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | LED промышленный светильник SMD |
| Тип освещения | Светильник |
| Форма | Линейная |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 1265 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Характеристики излучения | |
| Максимальная цветовая температура | 5000 К |
| Световой поток | 6400 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение освещения | Для выставочных залов, Для медицинских учреждений, Для офисных помещений, Для торговых площадей, Для учебных заведений |
| Индекс цветопередачи, не менее | 80 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество в упаковке | 20 шт. |
| Срок службы | 3 років |
| Тип светильника | Общего освещения |
- Цена: 814 ₴
- Способ упаковки: 1шт в упаковці




