
Акумуляторний корпус 12V 202 Ah металл
- Готово до відправки
- Код: 10585
1 250 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за штуку.
Акумуляторний корпус 24V 202 Ah метал виготовлений зі сталі марки Ст3 товщиною 0.75 мм. Призначений для надійної збірки акумуляторів та інших потреб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 202 мм |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,26 |
| Матеріал | Метал |
| Товщина металу | 0.75 мм |
- Ціна: 1 250 ₴




