
Зарядное устройство VIDEX VCH-N402
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 28637/ VCH-N402
550 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Зарядний пристрій для заряду нікель-кадмієвих та нікель-метал гідридних акумуляторів VIDEX VCH-N402 призначений для багаторазового заряду акумуляторних елементів живлення. Зарядний пристрій оснащений двома парними каналами, чотирма відсіками для акумуляторів стандарту AAA, АА та двома роз’ємами для акумуляторів типу крона. Кожний канал дозволяє здійснювати заряд двох акумуляторних батарей однакового типорозміру з однаковою ємністю у двох відповідних відсіках. Встановлений струм заряду 30мА для кожного відсіку. Пристрій має функцію автоматичного завершення заряду.
Корпус оснащений LED індикацією заряду. Вихід: DC 2.96V 300mA на 2 або 4 відсіки; DC 9V 30mА на 1 або 2 відсіки. Додатковою перевагою зарядного пристрою є його компактні розміри.
ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ
Зарядний пристрій має роз’єм для живлення USB-С. Використовуючи кабель, що поставляється з зарядним пристроєм, підключіть його до сумісного адаптера або порту USB з параметрами, які повинні відповідати напрузі 5В, 1А. Після двох секундної тестової паузи зарядний пристрій перемкнеться в стан заряду. Світлові LED індикатори на корпусі почнуть блимати. По завершенні заряду індикатор буде безперервно світитися.
Час, необхідний для повного заряду акумуляторного елемента живлення, залежить від його ємності. Пристрій рекомендується для заряду акумуляторів ємністю до 3000мАг.
Після повного заряду акумулятора LED індикатор почне безперервно світитися до моменту вилучення акумуляторів з пристрою. По закінченню заряду відключіть зарядний пристрій. Вилучіть акумулятори із зарядного пристрою.
УВАГА! Мережевий блок живлення до комплекту не входить.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Масса | 0.058 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід: | DC 2.96V 300mA x2 / 300mA x4, DC 9V 30mА х1 / 30mА х2 |
| Вхід: | USB DC 5V/1A |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 4 шт. |
| Цвет | Черный |
| Напряжение зарядки | 5 В |
| Напряжение питающей сети | 230 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 0.03 А |
| Тип аккумулятора | Ni-MH |
| Типоразмер аккумулятора | AA, AAA, Крона |
- Цена: 550 ₴


