
Зарядний пристрій VIDEX VCH-UT600
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27242/ VCH-UT600
2 200 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Зарядний пристрій універсальний VIDEX VCH-UT600 призначений для безпечного багаторазового заряду, розряду, тестування і відновлення акумуляторних елементів живлення. Призначена для зарядки акумуляторів типу Ni-MH/Ni-Cd, Li-ion (IMR/INR/ICR), LiFePO4.trong>
Сумісний зі стандартами акумуляторів:
- Li-ion (IMR/INR/ICR), LiFePO4: 10440, 14500, 14650, 16340, 17335, 17500, 17650, 17670, 18350, 18490, 18500, 18650, 18700, 20700, 21700, 22650, 22700, 26500, 26650, 32650, 32700, 9V (Крона)
- Ni-MH/Ni-Cd: AAAA, AAA, AA, A, SC, C, D, 9V(Крона)
Корпус зарядного пристрою виготовлений з вогнетривких матеріалів. Має сучасний ергономічний дизайн, оснащений LCD дисплеєм з підсвіткою, незалежними каналами для заряду акумуляторів різних типорозмірів і двома каналами для акумуляторів типу Крона.
Зарядний пристрій має вбудований захист від:
- короткого замикання
- перезаряду
- перегріву
- неправильної полярності.
Зарядний пристрій з літій-іонними (IMR/INR/ICR), нікель-кадмієвими та нікель-метал гідридними акумуляторами працює в автоматичному режимі і не вимагає контролю під час заряду, крім LiFePO4/3.85V.
Вибір типу акумулятора
Всі типи сумісних акумуляторів (окрім LiFePO4/3.85V) визначаються пристроєм автоматично. В разі використання LiFePO4 акумуляторів необхідно обрати відповідний тип вручну. Для цього потрібно затиснути кнопку «MODE» на 2 секунди. Потім, за допомогою короткочасного натискання кнопки «MODE» обрати необхідний тип акумулятора.
ВАЖЛИВО! Якщо при встановленні LiFePO4 акумулятора не буде встановлено відповідний тип батареї, це призведе до перезаряду акумулятора. Існує ймовірність вибуху акумулятора.
Режими роботи зарядного пристрою:
CHARGE - заряд акумуляторів. Струм заряду залежить від типу і кількості встановлених акумуляторів. На дисплеї відображається напруга, сила струму, внутрішній опір, тип акумулятора і стан його заряду в режимі реального часу.
DISCHARGE - розряд акумуляторів. Доступний при розміщенні акумулятора у відсіку 4. Цей режим дозволяє подовжити термін роботи акумулятора.
REFRESH - дозволяє відновити властивості акумуляторів, які давно не використовувалися. Доступний при розміщенні акумулятора у відсіку 4.
TEST - тестування акумуляторів. Дає можливість виміряти поточну ємність акумуляторної батареї. Доступний при розміщенні акумулятора у відсіку 4. Максимальна ємність обчислюється в режимі заряд-розряд-заряд.
Керування зарядним пристроєм
1. Обирайте необхідний режим роботи, короткочасно натискаючи кнопку «MODE».
2. В разі розміщення кількох акумуляторів для отримання інформації про хід заряду або внесення змін вручну для кожного з них використовується кнопка «SLOT». При натисненні кнопки «SLOT» на дисплеї відобразиться номер відсіку для батареї та інформація про хід його заряду.
3. Для зміни значення струму заряду, встановленого за замовчуванням, використовується кнопка «CURRENT». За її допомоги можна змінювати вручну струм заряду акумулятора в ході використання режиму заряду або розряду.
Рекомендована сила струму:
- до 800mAh: 0.2А
- 800-2000mAh: 0.5А, 0.8А
- 2000-3500mAh: 1А, 1.5А
- більше 3500mAh: 2А
4. Після закінчення роботи певного режиму на екрані з’явиться позначення «END».
5. Якщо на дисплеї з’являється позначка «Err» або зображення чотирьох пустих відсіків, це означає, що використання акумулятора неможливе і його потрібно вилучити.
УВАГА! Мережевий блок живлення до комплекту не входить!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Маса | 0.375 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід: | DC 1.48V 200mA/500mA/800mA/1000mA x4 Ni-MH/Cd; DC 3.65V/4.2V/4.35V 200mA/500mA/800mA/1000mA x4, 1500mA x3, 2000mA x2, Li-ion (IMR/INR/ICR), LiFePO4 Вихід 2: DC 9V 60mA/120mA x2 |
| Вхід: | AC 100-240V 50/60Hz, DC 12V/3A, USB Type-C, DC 5V/2A, 10W |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 4 шт. |
| Напруга мережі живлення | 230 В |
| Колір | Чорний |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Типорозмір акумулятора | Крона, AAA, 26650, 18490, 18350, AA, 10440, 18650, 17500, 22650, C, 21700, 17335, 16340, D |
| Ток заряда | 2 А |
- Ціна: 2 200 ₴


