
Налобный светодиодный фонарик TITANUM TLF-H11 400Lm
- Нет в наличии
- Код: 28662/ TLF-H11
192 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Налобний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-H11 400Lm 6000K має надійну конструкцію та зручний налобний ремінь, який легко відрегулювати під себе. Працює від вбудованого акумулятора. Особливістю даної моделі є захист від бризок води IPX3.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Світловий потік: 400Лм
Колірна температура: 6000K
Тип акумулятора: Li-ion 3.7V (вбудований)
Ємність акумулятора: 500мАг
Час роботи: від 1 год 30 хв до 2 годин (в залежності від обраного режиму і умов використання)
Порт заряду: USB-C
Напруга мережі живлення: 5В
Сила струму: 0.5A
Час заряду: 1 год
Клас захисту від пилу та вологи: IPX3
Матеріали: Пластик
Розміри головної частини ліхтаря: 150х40х30мм
Вага: 59г
РЕЖИМИ РОБОТИ
HIGH – режим високої яскравості світла. Яскравість світла 400Lm.
LOW – режим низької яскравості світла. Яскравість світла 120Lm.
FLASH – режим передачі мерехтливого сигналу світла. Яскравість світла 100Lm.
SOS – режим передачі світлового сигналу лиха.
КЕРУВАННЯ ЛІХТАРЕМ
Кнопка ON/OFF - розташована на верхній частині корпусу. Виконує функції увімкнення, вимкнення, перемикання між режимами.
- Увімкнути – одне короткочасне натискання на кнопку ON/OFF у вимкненому стані.
- Вимкнути – одне короткочасне натискання на кнопку ON/OFF у ввімкненому стані після всіх режимів.
- Перемикання між режимами – короткочасне натискання на кнопку ON/OFF у ввімкненому стані.
- Режим SOS – натискання й утримання кнопки ON/OFF протягом 3 секунд.
Якщо ліхтарик раптово вимкнувся, це означає, що він потребує заряджання. Таким чином спрацьовує захист від повного розряду.
ЗАРЯД ЛІХТАРИКА
Заряд акумулятора ліхтарика здійснюється за допомогою кабелю USB-C через відповідний зарядний порт, який розташований на задній частині корпусу. Під час заряду постійно світитиметься червоний індикатор, розташований біля зарядного порту. Коли акумулятор буде повністю заряджений, індикатор перестане світитись. Після повного заряду необхідно від'єднати зарядний кабель від ліхтарика.
Акумулятор в ліхтарику поставляється зарядженим і ним можна користуватися одразу після покупки, однак рекомендується повністю зарядити акумулятор перед першим використанням. Необхідно заряджати акумулятор вчасно, перш ніж він повністю розрядиться. Під час зберігання рекомендується підтримувати заряд акумулятора приблизно на половину для його оптимальної роботи. УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
- УВАГА! Уникайте потрапляння прямого світла в очі.
- Дана модель не передбачає можливості самостійної заміни елементів живлення.
- Забороняється розбирати будь-які частини ліхтаря, це може призвести до порушення експлуатаційних характеристик та анулювання гарантії.
- Зберігайте у недоступному для дітей місці.
Гарантія: 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 500 мАч |
| Вес | 59 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 6500K |
| Крепление | Ремешок |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Световой поток | 400 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип диода | LED |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | USB |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип фонаря | Налобный |
| Время заряда аккумулятора | 1 час |
| Время работы | 2 час |
| Основні | |
| Клас захисту, IP | X3 |
| Розміри: | 150х40х30мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Режим работы | Максимум, низький, мерехтіння |
| Спосіб заряду: | USB-C |
| Тип аккумулятора | Li-ion 500mAh вбудований |
- Цена: 192 ₴

