Новинка

Таймер-вимикач з мережевим шнуром Feron LD7001 для AL7001
- Готово до відправки
- Код: 80901
265 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таймер-вимикач з мережевим шнуром Feron LD7003 та LD7001
Автоматичне керування - ідеально для світильників, акваріумів чи підсвічування розсади
Переваги та особливості таймера-вимикача з мережевим шнуром Feron LD7001 для AL7001 білого кольору:
- Три режими роботи - 9, 12 або 15 годин безперервного освітлення.
- Просте підключення - достатньо вставити у розетку й обрати потрібний режим.
- Надійність і безпека - робота при температурі від +5 до 45°С
- Економія та комфорт - таймер самостійно вмикає та вимикає світло щодня у той самий час
- Імітація присутності вдома для додаткової безпеки
- Ступінь захисту IP40
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування таймера | Побутове |
| Колір | Білий |
| Наявність монітора | Ні |
| Наявність розетки | 1 |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Разовий |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP40 |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 200 Вт |
- Ціна: 265 ₴


