
Блок живлення PROLUM™ 24V, 60W, 2.5А, Series "DV"
- В наявності
- Код: 252016
401,76 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення PROLUM™ 24V Series "DV"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 252016 |
| Вхідна напруга | 180V-265V |
| Вихідна напруга | 24V В |
| Вихідний струм | 2.5A |
| Гарантія | 3 роки |
| Одиниці виміру | шт. |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегрівання, Захист від перенапруги |
| Коефіцієнт потужності | 86% |
| Міцність | 60W Вт |
| Підстроювання вихідної напруги | Немає |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Розміри ДхШхВ | 160х25.5х21мм |
| Серія | "DV" |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Блоки живлення в захисному кожусі |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
- Ціна: 401,76 ₴



