
LED світильник настінно-стельовий TITANUM 24W 5000K Кільця
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26695/ TLCL-245C
580 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник настінно-стельовий TITANUM 24W 5000K Кільця - це високотехнологічний освітлювальний прилад, який використовується в житлових приміщеннях в якості основного джерела освітлення. Стильний дизайн перетворює простір під найрізноманітніші завдання користувача. Альтернатива традиційним люстрам та іншим засобам освітлення. Встановлюється як на горизонтальній поверхні, так і на вертикальній. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Площа освітлення до 16м2.
Світильник має світловіддачу - 75Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1800Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (біле світло).
Стійкий до великої кількості увімкнень та вимкнень. Ресурс роботи - 25 000 годин. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 180-260В.
Гарантійний термін - 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 160 град. |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32.5 см |
| Висота | 6.5 см |
| Вага | 470 г |
| Основні | |
| ресурс Роботи | 25000 рік |
| Частота | 50/60Hz |
| Енергоефективність | 75 Lm/W |
| Якість світла | Ra >80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальна сила струму | 150mA |
| Коефіцієнт потужності | 0,5 |
- Ціна: 580 ₴



