
LED модуль для світильників 50W VIDEX VL-MLC-50C 3000-4000-6500K
- Готово до відправки
- Код: 28754/ VL-MLC-50C
360 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED модуль для світильників VIDEX VL-MLC-50C призначений в якості замінного джерела світла для стельових світильників. У разі поломки світильника достатньо вмонтувати модуль в світильник. Кріплення відбувається за допомогою магніту і не потрібно витрачати час на повторний монтаж нового світильника. УВАГА! Умонтований світлодіодний модуль не призначений для монтування зовні світильника або з відкритим чи пошкодженим розсіювачем. В комплект разом зі світлодіодним модулем входять клемна колодка, інструкція користувача та індивідуальна упаковка.
Особливістю даної моделі є можливість регулювання колірної температури світла в залежності від ваших потреб:
- 3000К (тепле світло): створює затишну, м’яку атмосферу; ідеально підходить для житлових кімнат, кафе, ресторанів, готельних номерів чи зон відпочинку у приміщеннях;
- 4000К (нейтральне біле світло): забезпечує природне, збалансоване освітлення; добре підходить для офісів, коридорів, шкіл, магазинів та інших громадських приміщень;
- 6500К (денне світло): рекомендовано для підсобних, технічних чи виробничих приміщень, де важлива чіткість і контрастність зору.
Колірна температура світла встановлюється за допомогою пересування повзунка, який знаходиться на задній частині корпусу модуля.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
- джерела світла світильника є незамінними
- робоча напруга в діапазоні від АС 220 до 240В
- потужність – 50Вт
- світловий потік – 6800Лм
- висока світловіддача – 136Лм/Вт
- клас енергоспоживання – D (EU)
- час розгоряння до 100% повного світлового потоку <1 сек.
- рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання
- кут розсіювання – 160°
- колірна температура світла – 3000-4000-6500К
- виріб несумісний зі світлорегуляторами
- кількість циклів вмикань/вимикань – 15 000
- ресурс роботи – 20 000 годин
- рівень захисту від пилу та вологи IP20 (використовувати в в закритих світильниках, які забезпечують захист від крапель води)
- ІІ клас захисту від ураження електричним струмом
- виріб не містить шкідливих речовин
ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ
Під час всього процесу, пов’язаного із заміною джерела світла, обов’язково відключати електрику. Прочитайте інструкцію перед установкою. Монтаж повинен проводитися фахівцем з відповідною кваліфікацією. Будь ласка, виконайте встановлення та підключення відповідно до схеми, зазначеної в інструкції. Підключення слід виконувати за допомогою клемної колодки, що входить в комплект із модулем, або зовнішньої клемної колодки. Перед першим використанням необхідно перевірити правильність механічного кріплення та підключення. Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, встановленим законодавством.
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
1. Будь-які роботи з технічного обслуговування слід проводити при вимкненій електроенергії та доведеному до кімнатної температури виробі.
2. Виріб може живитися лише номінальною напругою або напругою в межах зазначеного діапазону.
3. Не використовуйте виріб з пошкодженим світлорозсіювачем, пошкодженою проводкою або місцями підключення.
4. Не покривайте виріб теплоізоляційними матеріалами.
5. Не дивіться прямо на світлодіодний промінь.
6. Виріб не можна використовувати в несприятливих умовах, наприклад пилу, води, вологи, вібрації, вибухонебезпечної атмосфери, випарів або хімічних випарів тощо.
7. Виріб не підлягає ремонту. Не намагайтеся відремонтувати зламаний виріб, оскільки це призведе до втрати права на гарантійне обслуговування.
8. Використаний або пошкоджений виріб слід утилізувати відповідно до чинних норм.
Недотримання цих інструкцій може призвести, наприклад, до пожежі, опіків, ураження електричним струмом, тілесних ушкоджень та інших матеріальних та нематеріальних збитків. Виробник не несе відповідальності за будь-яку шкоду, спричинену недотриманням наведених вище інструкцій.
Гарантійний термін – 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Ремкомплект |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Структура | Текстурована |
| Максимальна потужність ламп | 50 Вт |
| Вага | 214 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Світловий потік | 6800 Lm |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Колірна температура | 3000/4000/5000K |
| Колір | Білий |
| Особливості: | З регулюванням колірності |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 15000 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Рівномірність кольору (SDCM): | <6 |
| Пікова сила світла: | 1309 кд |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 25.3 см |
| Ширина | 25.3 см |
| Висота | 2.7 см |
| Діаметр | 27.8 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна сила струму | 240mA |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Робоча напуга | AC 175-250 V |
| Робоча температура | -20°С - +45°С |
| Кут світіння | 160 |
| Тип деталі | Ремкомплект |
| Енергоефективність: | 136 Lm/W |
| Ресурс роботи: | 25000год |
- Ціна: 360 ₴





