
LED світильник круглийий VIDEX DL6R 18W 3000K-4000K-6500K White
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28758/ VL-DL6R-18CW
380 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник круглий VIDEX DL6R 18W 3000К-4000К-6500К призначений для загального освітлення приміщень. Встановлюється накладним або вбудованим способом.
Особливістю даної моделі є можливість регулювання колірної температури світла в залежності від ваших потреб:
- 3000К (тепле світло): створює затишну, м’яку атмосферу; ідеально підходить для житлових кімнат, кафе, ресторанів, готельних номерів чи зон відпочинку у приміщеннях;
- 4000К (нейтральне біле світло): забезпечує природне, збалансоване освітлення; добре підходить для офісів, коридорів, шкіл, магазинів та інших громадських приміщень;
- 6500К (денне світло): рекомендовано для підсобних, технічних чи виробничих приміщень, де важлива чіткість і контрастність зору.
Колірна температура світла встановлюється за допомогою пересування повзунка, який знаходиться на задній частині корпусу світильника до позначки відповідної температури світла 3000К, 4000К чи 6500К.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- розрахований на 15 000 циклів вмикання/вимикання
- світловий потік складає 1850Лм
- має високу світловіддачу – 103 Лм/Вт
- кут розсіювання – 140°
- колірна температура світла – 3000К / 4000К / 6500К
- ресурс роботи – 25 000 годин
- мінімальна відстань від освітлюваного об’єкта – 0.5м
- клас захисту IP20 (встановлювати лише в сухих приміщеннях)
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1) Світильник
2) Кронштейн для накладного монтажу
3) Пружини для вбудованого монтажу
4) Монтажні гвинти
5) Інструкція користувача
6) Індивідуальна упаковка
ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ
Перед монтажем необхідно ознайомитися з інструкцією. Монтаж має виконуватися спеціалістом відповідної кваліфікації. Монтаж можна виконувати лише за вимкненої електромережі. Будь ласка, виконайте встановлення та підключення відповідно до схеми, зазначеної в інструкції. Будь-які роботи слід виконувати при відключеному електроживленні. Підключення має здійснюватися за допомогою вбудованої клемної колодки. Перед першим використанням необхідно перевірити правильність механічного кріплення та з’єднання. Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, передбаченими законодавством.
Цей виріб можна зберігати і використовувати тільки у сухому приміщенні та без потрапляння сонячних променів. УВАГА! Не дивіться прямо на світлодіодний промінь.
Гарантійний термін на LED cвітильник – 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 21.7 см |
| Висота | 1.7 см |
| Вага | 389 г |
| Основні | |
| ресурс Роботи | 25000 рік |
| Якість світла | Ra >80 |
| Частота | 50/60Hz |
| Енергоефективність | 103 Lm/W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Клас енергоспоживання | F |
| Максимальна сила струму | 110mA |
| Коефіцієнт потужності | 0,7 |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Діаметр врізного отвору: | 50-150 mm |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥94.8% |
| Рівномірність кольору (SDCM): | <6 |
| Пікова сила світла: | 447 кд |
| Тип монтажу: | Накладний, вбудований |
| Матеріали: | Полікарбонат |
- Ціна: 380 ₴






