
Перемикач 3-х позиційний iSSW Acti9 2P 40 A 400/415 В Schneider Electric
- Немає в наявності
- Код: A9SCO240
788 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Acti9 iSSW - трьохпозиційний перемикач (I-0-II), 2 полюсний з номінальним струмом 40A, робоча частота 50/60 Гц. Трьозпозиційний перемикач Acti9 - це чудове рішення для розподільчих систем низької напруги, де є потреба постійного живлення. Він був розроблений та протестований для тривалої експлуатації. Перемикач відповідає стандартам МЕК та AS/NZS 60947-3 та має мартування якості CE та RCM. Він призначений до встановлення у нових будівлях або таких, що потребуються реновації. Електрична зносостійкість 7 000 циклів, а механічна 10 000 циклів. Він має індикатор положення контактів та підходить для промислої ізоляції. Перемикач постачається з навісним блокуванням та тумблером. Верхні та нижні клеми перемикача гвинтові. Підключення можливо здійснити за допомого жорстких мідних кабелів з перерізом від 1 мм² до 16 мм². Також можливо здійснити підключення за допомого гнучких мідних кабелів або кабелів з накінечниками з перерізом від 1 мм² до 10 мм². Номінальна робоча напрга 400-415 В змінного струму. Номінальна напруга ізоляції 690 В. Номінальна імпульсна витримувана напруга 6 кВ. Номінальна вмикаюча здатність при короткому замиканні 0.8 кА (пікова). Номінальний короткочасний витримуваний струм 0,8 кА протягом 1 с при напрузі 400-415 В змінного струму. Перемикач може бути встановлено на DIN-рейку шириною 35 мм. Розміри (Ш) 35мм x (В) 85мм x (Г) 44мм. Вага 166 г. Ступінь забруднення 3. Категорія використання АС-23А і АС-22А. Довжина зачистки дроту становить 12 мм (зверху і знизу). Момент затягування з’єднання становить 2,5 Н·м (верхній і нижній) для викрутки PZ1. Ступінь захисту IP20 і стає IP40, коли перемикач встановлено в щит. Робоча температура від -25°C до +60°C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 60 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Тип рукоятки | Незнімна |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Вага | 0.166 кг |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
- Ціна: 788 ₴

