
Світлодіодний світильник Feron AL527 5Вт 4000K (28543)
- В наявності
- Код: 4739
167 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Feron AL527 5W 4000К
Світлодіодний світильник Feron AL527 5W 4000К - це ефективне та енергоефективне рішення для освітлення різноманітних приміщень. Ось деякі ключові переваги цього світильника:
- Економія електроенергії: Завдяки використанню світлодіодної технології, цей світильник дозволяє зекономити до 90% електроенергії порівняно з традиційними лампами розжарювання і до 50% порівняно з енергозберігаючими лампами.
- Довговічність: Значний ресурс роботи у 30 000 годин забезпечується передовими технологіями виробництва та використанням сучасних матеріалів.
- Екологічність: Світильник не випромінює інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання, що робить його безпечним для здоров'я та довкілля.
- Яскраве та стабільне свічення: Миттєве вмикання світильника та відсутність мерехтіння забезпечують комфортне освітлення без неприємних ефектів для очей.
- Простий монтаж: Легкий у підключенні та монтажі, що робить його ідеальним варіантом для будь-якого приміщення.
Світлодіодний світильник Feron AL527 5W 4000К - це сучасний та надійний продукт високої якості, який забезпечить ефективне та комфортне освітлення вашого приміщення.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | ≥80 |
| Вбудований розмір | 67 мм mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір свічення | нейтральний |
| Корельована колірна температура | 4000K |
| Кількість в ящику, шт | 50 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 5 |
| Розмір | 91*28 мм |
| Світловий потік, lm | 400 |
| Строк служби L<sub>70</sub>B<sub>50</sub>, hours | 25000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Термін служби | 30000 годин років |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція діммування | Немає |
- Ціна: 167 ₴



