
Світлодіодний світильник Feron LN7 3Вт 4000K білий
- В наявності
- Код: 7280
133 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні меблеві світильники, що є аналогом меблевих світильників під галогенну лампу.
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів та збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій.
Економічність. Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Гарантія 1 рік.
Ресурс роботи 30 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | ≥80 |
| Вбудований розмір | 60 мм mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас енергоефективності | G |
| Колір свічення | нейтральний |
| Корельована колірна температура | 4000K |
| Кількість в ящику, шт | 100 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 3 |
| Розмір | 70*20 мм |
| Світловий потік, lm | 150 |
| Строк служби L<sub>70</sub>B<sub>50</sub>, hours | 25000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Термін служби | 30000 годин років |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція діммування | Немає |
- Ціна: 133 ₴



