
Світлодіодна стрічка Ardero LS812ARD PRO 24В 13.5Вт 6500K
- В наявності
- Код: 8277
507 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка Ardero LS812ARD PRO 24В 13.5Вт
LED стрічка для інтер’єрного декоративного освітлення серія PRO
Переваги та особливості стрічки Ardero LS812ARD PRO 24В 13.5Вт 6500K:
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 5м мм |
| Корельована колірна температура | 6500K |
| Кратність різки | 50 мм |
| Напруга, В | 24 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 13,5 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Ширина | 8 мм мм |
- Ціна: 507 ₴



