
Датчик руху та освітленості VIDEX VL-SPC05W 220V 800W інфрачервоний білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28931 / VL-SPC05W
309 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Інфрачервоний датчик руху та освітлення VIDEX SPC05 допомагає керувати системою освітлення в приміщенні. Датчик автоматично вмикає та вимикає освітлення в залежності від виявлення руху в зоні дії сенсора. Ідеально підійде для освітлення коридорів, квартир, офісних приміщень, торгових залів, навчальних закладів та інших сухих приміщень. Рекомендована висота встановлення – 2.2 - 4м.
- Затримка піддається регулюванню в діапазоні 10с – 15хв.
- Має ступінь пиле - та вологозахисту IP20, що дозволяє встановлювати датчик лише в сухих приміщеннях.
- Час спрацювання - 0.6 - 1.5м/с.
- Дозволяє регулювати світловий поріг спрацювання (LUX) в діапазоні від 3Лк до 2000Лк.
- Потужність холостого ходу - <0.6Вт.
- Дистанція виявлення – до 8м (за температури <24°C).
- Максимальна потужність навантаження: лампа розжарювання загального освітлення - 800Вт; люмінесцентна лампа - 400Вт; світлодіодна (LED) лампа - 300Вт.
- Гарантійний термін виробу – 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 23 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дальність виявлення руху: | 8 м |
| Тип датчика | Вбудований |
| Способи установки | Стельовий |
| Кут огляду | 360 град. |
| Потужність | 800 Вт |
| Основна | |
| Освітленість, вмикання і вимикання | < 3-2000 Lx |
| Частота: | 50/60 Hz |
| Відносна вологість: | < 93% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріали: | Полікарбонат |
| Вага: | 82г |
| Розміри: | 102mm x 23mm |
- Ціна: 309 ₴

