
LED Світильник акумуляторний з датчиком руху VIDEX VL-NL105W
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28975 / VL-NL105W
202 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник акумуляторний з датчиком руху VIDEX VL-NL105W призначений для локального освітлення побутових приміщень, шаф, книжкових полиць та інших зон. Він може автоматично освітлювати певну зону шляхом виявлення руху за допомогою вбудованого датчика. На даній моделі можна регулювати рівень яскравості та змінювати колірну температуру світла.
Світильник легко кріпиться на металевій поверхні за допомогою вбудованого магніту. Для встановлення світильника на неметалевій поверхні в комплект входять 2 клейкі металеві накладки.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- гнучкість налаштування режиму роботи освітлення
- вбудований акумулятор Li-pol 3.7V, 750mAh
- заряджання через USB-С
- час заряджання – 2 год 30 хв
- вбудований інфрачервоний датчик руху (PIR sensor)
- кут виявлення датчика – 120°
- відстань виявлення – <6м
- світловий потік – 30Lm (Маx)
- колірна температура світла – 3000К/ 4000К/ 6500К
- потужність – 0.8W
- час роботи – до 8 год
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Акумуляторний світильник
2. Зарядний кабель
3. Клейка металева накладка (2 шт.)
4. Інструкція користувача
5. Упаковка
ІНСТРУКЦІЯ З КЕРУВАННЯ:
За допомогою повзунка на корпусі світильника вмикається та вимикається світло, активується режим датчика руху.
1) Щоб ввімкнути світильник, перемістіть повзунок в положення «ON».
2) Щоб активувати режим датчика руху, перемістіть повзунок в положення «AUTO». В такому режимі світильник вмикається при виявленні руху за слабкого освітлення, і автоматично вимикається приблизно через 20 секунд після того, як рух більше не виявляється.
3) Щоб вимкнути світильник, перемістіть повзунок в положення «OFF».
Керування яскравістю та колірною температурою світла відбувається за допомогою натискання сенсорної кнопки на корпусі світильника.
- Зміна кольору світла: коли світильник ввімкнений, короткочасно натискайте сенсорну кнопку, щоб перемикатися між доступними кольорами: Теплий білий (3000К), Нейтральний білий (4000К), Денне світло (6500К).
- Регулювання яскравості: коли світильник ввімкнений, натисніть і утримуйте сенсорну кнопку, щоб налаштувати яскравість. Коли світильник досягне максимального або мінімального рівня яскравості, він блимне один раз.
ЗАРЯДЖАННЯ:
Підключіть кінець USB-A зарядного кабелю до зарядного пристрою, а інший кінець – до порту заряджання світильника. Під час заряджання індикатор світиться червоним кольором. Після повної зарядки індикатор світиться зеленим кольором. Перед першим використанням рекомендується повністю зарядити акумулятор. УВАГА! Категорично заборонено використовувати світильник під час заряджання!
Під час тривалого зберігання рекомендується залишати акумулятор не повністю зарядженим, щоб подовжити термін його служби. Не зберігайте виріб з розрядженим акумулятором. Зберігайте набір у сухому місці та без потрапляння прямих сонячних променів.
Гарантійний термін складає 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип лампи | LED додаток |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Колірна температура світла: | 3000/4000/6500K |
| Спосіб заряду: | USB-C |
| Час заряду: | 2,5гід |
| Матеріал лінзи: | Полікарбонат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Вага | 52г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 30 Lm |
| Тип акумулятора | Li-pol 3.7V 750mAh вбудований |
| Індикатор заряду: | 2 рівневий |
| Комплектація: | Клейка металева накладка (2шт), зарядний кабель, документація |
- Ціна: 202 ₴








