
Датчик руху та освітленості VIDEX VL-SPW11И 220V 800W IP44 інфрачервоний чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28934/ VL-SPW11B
325 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Інфрачервоний датчик руху та освітлення VIDEX SPC46 допомагає керувати системою освітлення в приміщенні. Датчик автоматично вмикає та вимикає освітлення в залежності від виявлення руху в зоні дії сенсора. Ідеально підійде для освітлення коридорів, квартир, офісних приміщень, торгових залів, навчальних закладів та інших сухих приміщень. Рекомендована висота встановлення – 2.2 - 6м, зазвичай встановлюється у стелю в горизонтальному положенні. Регулювання діапазону затримки та поріг спрацювання датчика здійснюється за допомогою регуляторів розташованих під передньою кришкою датчика, яку необхідно зняти здійснивши оберт проти годинникової стрілки і після завершення всіх налаштувань треба поставити кришку назад та зробити оберт за годинниковою стрілкою для її фіксації в спеціальні пази.
- Затримка піддається регулюванню в діапазоні 10с – 30хв.
- Має ступінь пиле - та вологозахисту IP20, що дозволяє встановлювати датчик лише в сухих приміщеннях.
- Час спрацювання - 0.6 - 1.5м/с.
- Дозволяє регулювати світловий поріг спрацювання (LUX) в діапазоні від 3Лк до 2000Лк.
- Потужність холостого ходу - <0.3Вт.
- Дистанція виявлення руху – до 12м (за температури <24°C). Також працює на виявлення присутності в зоні радіусом до 3м.
- Максимальна потужність навантаження: лампа розжарювання загального освітлення - 2000Вт; люмінесцентна лампа - 1000Вт; світлодіодна (LED) лампа - 800Вт.
- Гарантійний термін виробу – 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 66 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Тип датчика | Вбудований |
| Способи установки | Настінний |
| Кут огляду | 160 град. |
| Потужність | 800 Вт |
| Основна | |
| Освітленість, вмикання і вимикання | < 3-2000 Lx |
| Частота: | 50/60 Hz |
| Відносна вологість: | < 93% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріали: | Полікарбонат |
| Вага: | 98г |
| Розміри: | 66mm х 55.5mm х 80mm |
| Кут виявлення: | Гориз. 160°, Верт. 45° |
- Ціна: 325 ₴

