
Контролер управління PROLUM RGB; Bluetooth; TUYA; 18A; Series: HomeLink
- Немає в наявності
- Код: 404037
439,87 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер управління PROLUM RGB; Bluetooth; TUYA; 18A; Series: HomeLink необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGB стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Основні функції Контролера управління PROLUM RGB; Bluetooth; TUYA; 18A; Series: HomeLink:
- Змінювати яскравість світіння
- Швидкість перемикання
- Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання.
Переваги Контролера управління PROLUM RGB; Bluetooth; TUYA; 18A; Series: HomeLink:
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Широкий асортименту моделей
- Надійність
- Доступна вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Робоча напруга | 12V, 24V, 5V |
| Серія | HomeLink |
| Гарантія | 1 рік |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Сумісність | З можливістю керування зонами |
| Розміри | 113х130х30 мм |
| <b>Код товару</b> | 404037 |
| Тип пристрою | RGB контролер |
| Сила струму (А) | 18.0А |
| Спосіб керування | Через смартфон |
| Пульт керування | Немає |
| Одиниці виміру | шт. |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип зв'язку | Bluetooth |
| Кратність | 1 |
| Екосистема | Google Home, Home Assistant, Tuya Smart |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
- Ціна: 439,87 ₴




