
Клема швидкого монтажу PROLUM (RT-M39A)
- В наявності
- Код: 503082
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клема швидкого монтажу PROLUM (RT-M39A)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Розмір | 39.8*37.2*14.5 мм |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Номінальна напруга | 400 В/4 кВ |
| Тип товару | Самозабитка клема |
| Категорія | Аксесуари для неонового розсіювача | Аксесуари для під'єднання світлодіодного неону | Аксесуари для під'єднання світлодіодної стрічки |
| Паковання | 100 шт. (1 паковання) |
| <b>Код товару</b> | 503082 |
| Одиниці виміру | шт. |
| Необхідна довжина зачищення ізоляції | 8-10 мм |
| Кількість входів/пар контактів | 3/9 |
| Максимальна температура експлуатації | 85 °C |
- Ціна: 99 ₴

