
Мережевий подовжувач VIDEX ONCORD б/з 3п 3м з кнопкою White
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28792/ VF-PD33-W
360 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
ПОДОВЖУВАЧ МЕРЕЖЕВИЙ VIDEX ONCORD - сучасний пристрій для дому та офісу, призначений для повсякденного використання. Стане в нагоді, коли необхідно підключити декілька електроприладів до однієї розетки. Являє собою подовжувач з 3-ма розетками змінного струму без заземлення. На виробі присутній вимикач у вигляді кнопки, що дозволяє легко вимикати електричні пристрої без необхідності виймати їх з розетки. Виглядає стильно та сучасно в будь якому інтер'єрі, а головне надійний та безпечний. Корпус виготовлений з вогнестійкого (760°C) пластику - поліпропілену (PP), а контакти зроблені з міді та латуні. Довжина кабелю складає 3м. Подовжувач також має захист від дітей, який передбачає додаткові захисні шторки в гнізді розеток змінного струму. Клас захисту виробу – ІР20, тому його можна використовувати лише в сухих приміщеннях. Виконує функцію подовжувача і не є мережевим фільтром. Гарантія становить 2 роки.
- Номінальна напруга - 250В, 50/60 Гц;
- Максимальний струм навантаження - 12А;
- Максимальне навантаження - 3000 Вт (3 кВт)
Увага!
- Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, встановленим законодавством.
- Не з'єднуйте два або більше подовжувачів послідовно.
- Не розбирайте розетку, шнур і вилку.
- Не використовуйте виріб з пошкодженими розетками або шнуром. Існує ризик ураження електричним струмом.
- Не накривайте виріб під час роботи.
- Не перевищуйте максимальне навантаження.
- Використовуйте виріб лише в сухому, електробезпечному середовищі.
- При відключенні від мережі тягніть не за шнур, а за вилку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Вимикач | Так |
| Довжина шнура | 3 м |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вихідна розетка | Євро |
| Кількість жил | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Перетин жил | 1 кв.мм |
| Мережевий роз'єм | Так |
| Заземлення | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 12 А |
| Частота струму | 60 Гц |
| Потужність навантаження | 3000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Вогнетривкий (до 750°С) поліпропілен, латунь, мідь, ПВХ |
| Форма контактів | Круглі |
| Модифікація: | Потрійна |
| Розміри: | 218mm х 52mm х 35mm |
- Ціна: 360 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт. у ящику


