
Рамка 3-местная Ardero Soft EF103-W 224х82х9,5мм белый
- Готово к отправке
- Код: 8735/ 80730
145 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Універсальні рамки для вимикачів та розеток Ardero EF103-W Soft
Серія Soft. Естетика і комфорт у кожному дотику
Механізм можливо комбінувати з рамками інших кольорів, що дає більше варіантів для дизайну та персоналізації інтер'єру
Переваги та особливості рамки 3-місної Ardero EF103-W Soft білого кольору:
- Оксамитова текстура поверхні
- Ультратонкий мінімалістичний дизайн
- Високоякісне фарбування
- Захист від механічних пошкоджень
- Універсальний монтаж у вертикальному та горизонтальному положенні
- Матеріал полікарбонат
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 60 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 5 років на електрофурнітуру Ardero Soft — це підтвердження високої якості та надійності продукції. Таке рішення вигідне як для побутового, так і для комерційного використання, забезпечуючи стабільну роботу та зниження витрат на обслуговування. Обираючи Ardero Soft, ви інвестуєте в довгострокову безпеку та ефективність.
Сфери застосування електрофурнітури Ardero Soft
Електрофурнітура Ardero Soft для дому та комерційних приміщень — оптимальне рішення для квартир і будинків, офісів, бізнес-центрів, готелів, ресторанів і торгових об’єктів. Підходить для сучасних інтер’єрів: світлий мінімалізм (скандинавський стиль), сучасний стриманий дизайн, технологічний стиль (smart home, high-tech), а також преміум інтер’єри — дизайнерські апартаменти, шоуруми, готелі. Розетки та вимикачі Ardero Soft розраховані на інтенсивне використання, зберігають зовнішній вигляд роками, ідеально підходять для дизайнерських проєктів та призначені для використання всередині приміщень.
Універсальне положення рамок (вертикальне і горизонтальне) дозволяє виконувати монтаж у будь-якій орієнтації залежно від задачі та дизайну простору. Це важлива конкурентна перевага на ринку електрофурнітури, яка вигідно вирізняє Ardero Soft серед інших пропозицій. Рамки для розеток і вимикачів ідеально підходять для сучасних, мінімалістичних і дизайнерських інтер’єрів, а також для житлових і комерційних приміщень, забезпечуючи зручність встановлення, естетику та максимальну гнучкість у реалізації дизайн-рішень.
СКИДКА 10% ПРИ ЗАКАЗЕ ФУРНИТУРЫ ARDERO SOFT НА СУММУ ОТ 2000 ГРН
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardero |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество разъемов | 3 |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Напряжение | 230 В |
| Способ установки | Встроенный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 9.5 мм |
| Длина | 224 мм |
| Ширина | 82 мм |
- Цена: 145 ₴
- Способ упаковки: 20 шт в опаковке


