
Вивід кабелю Ardero Soft механізм 16A ER161C-B чорний
- В наявності
- Код: 80751
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетки ARDERO SOFT дозволять створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-яке завдання ергономіки і естетики.
Розетки ARDERO SOFT - це ідеальна конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку.
Універсальний і досконалий дизайн надає вишуканості та комфорту будь-якій будівлі.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАКАЗУ ФУРНІТУРИ ARDERO SOFT НА СУММУ ВІД 2000 ГРН
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74.3 мм |
| Висота | 74.3 мм |
| Ширина | 41.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Так |
- Ціна: 100 ₴
- Спосіб упаковки: 14 шт в опакованні

