
Рамка 2-місна Ardero Soft EF102-W 153х82х9.5мм білий
- Готово до відправки
- Код: 80729
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамки <strong>ARDERO SOFT дозволяють створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики. Рамка ARDERO SOFT - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАКАЗУ ФУРНІТУРИ ARDERO SOFT НА СУММУ ВІД 2000 ГРН
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 153 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Ширина | 82 мм |
- Ціна: 90 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні

